Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksander Kruti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Aleksander Kruti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Tetor 2019, Aleksander Kruti publikon videoklipin "Ty Te Gjeta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Belba

Pellumb Plaka

Gentian Muska

Polo Nexhipi

Ramadan Kllorgji

Klajdi Topi

Cim Turtulli

Alfred Selimi

Panajot Malaj

Rudin Misiri

Tags: Aleksander Kruti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet