A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Aleksander Kruti - Ty Te Gjeta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2019

2019-10-06T18:00:07


"Ty Te Gjeta" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Aleksander Kruti.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Aleksander Kruti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lil Vlora. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Reff: 2x
1. Tii Me Dhe Nje Dashuri ..!
2. Tii Mi Qele dy Syt e Mii ..!
3. Nuk e Dita se qka Esht Jeta ..!
4. Deri sa Un ty Te Gjeta ..!

Verse: 1 .[Lil Vlora]

1. Per Ty Boten e Perqafoj Se Ti Je Kuptimi Saj //
2. Ta Dhash Zemmren Hallall Se Un Tanen Pe Maj //
3. N'ket Serial Tjetes Time Ti Je Rol Kryesor //
4. Semm Vyn Tjeter Sen Kur e dii qe ty Tkom Ndor //
5. Shpesh Onder ni Zo Fell Me Troket //
6. M'thot Qu ma Shpejt Se ni Dashni o Kat Pret //
7. Shfaqet Ftyra Jote o Engjull I Ksaj Bote //
8. Zemmra Jem Objekt Ku Mbeshtete Zemra Jote //
9. Kur Jam ne Merzi Ti me Jep Harmoni //
10. Kur Jam un Pa Qef ti me Jep Fuqi //
11. Kur Dita Keq me Shkon Ti Diten Ma Ndriqon //
12. Prej se Je Ne Jeten Tem Veq Shpresa Mo Vjen //
13. Jo Per Qef Po me Zemer Jo Pak Po Gjithmon //
14. Edhe Pse Jam Larg Ty Afer Shum Afer Te Kam //
15. A e Man Mend At Mengjes Un e Tii //
16. T'shendritshin Syt Si Briliantt (3

Uuuh e Muren Vesht Kejt…Scheisss Auf Allee Ich Liebe Dich…

Reff: 2x BazZuka !

1. Tii Me Dhe Nje Dashuri ..!
2. Tii Mi Qele dy Syt e Mii ..!
3. Nuk e Dita se qka Esht Jeta ..!
4. Deri sa Un ty Te Gjeta ..!

Verse 2. [An-x]

1. Athu Esht Dashni Nqofse Kur Zgjona Tkujtoj //
2. Athu Esht Dashni Pa Fund Nqofse Ty Tmendoi //
3. Un e Di qe Osht Dashni Edhe Muj Me Ta Vulos //
4. Se Fjalen Te Dua Askush Smun Me Fundos //
5. Dashnija Jem Si Qielli e Ti Je Ylli Imm //
6. Ti Je Si Nje Hen Qe Naten Mjep Ndriqimm //
7. Ose Sii Nje Djell i Nxet Qe Jep Rezatimm //
8. Ti Ki Hi Fell Fell Aty Fell Nshpirtin Timm //
9. Fjala Tdu Shum e Pastert Sidomos Kur Ta Thom Ty //
10. Asni Ren Sdi me ta Bo Per At Tkshzri Drejt e Nsy //
11. E t'Thom Shum te Dua Hudhem N'perqafim //
12. Athu Dashnija o Arsye Qe Te Un Ti Ki Besimm //
13. Nqofse Jom Me Pa Gzim Ti Diten Ma Hjeshon //
14. Qele Zemren Teme Aty Emri Jot Vizllon //
15. Un te Ti e Gjeta Veten Te Ti Gjeta DASHURI //
16. Jo Veq Na Po Gjdo Dashni Meriton Shum Lumturi //

Reff: 2x BazZuka !

1. Tii Me Dhe Nje Dashuri ..!
2. Tii Mi Qele dy Syt e Mii ..!
3. Nuk e Dita se qka Esht Jeta ..!
4. Deri sa Un ty Te Gjeta ..!

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019