Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  110
  • Emri i Vërtetë:
  • Albulena Bajrami
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Alena është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Mars 2019, Alena publikon videoklipin "Vet". Më datë 26 Prill 2019, Alena publikon videoklipin "Teta Gjyli". Më datë 14 Qershor 2019, Alena publikon videoklipin "Smoke". Më datë 17 Janar 2020, Alena publikon videoklipin "Bang Bang". Teksti i këngës u shkrua nga Alena....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

5
2
4
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Oreta Leka

Melissa Magnanelli

Enisa

Vjollca Osmani

Argjenda Doçi

Arinda Gjoni

Donjeta Morina

Wendi Mancaku

Blerta Pepa

Denisa Dehari

Tags: Alena, Lena Bajrami, Albulena Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet