Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alex Ubago - Beautiful

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beautiful".
3. Video është e këngës "Beautiful", por nuk këndohet nga Alex Ubago.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alex Ubago - Beautiful  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Hermosa
(No me mire)
cada dia es maravilloso
de repente
es dificil respirar
ahora y despues me siento insegura
de todo el dolor
me siento avergonzada

soy hermosa
no importa lo que ellos digan
las palabras no me pueden danar
soy hermosa
en todas las formas
si, las palabras no me pueden danar
Oohh nooo
asi que no me me hagas sentir mal hoy

uhhh uh uhh uh uh uh

para todos tus amigos tu eres delirante
estas demasiado consumido
en tu perdicion uh uh uh
tratando fuerte de llenar tu soledad
la paz se ha ido
dejando el rompecabezas incompleto
de ese modo es

tu eres hermoso
no importa lo que digan
las palabras no me pueden danar
Oohh nooo
tu eres hermoso
en todas las formas
si, las palabras no te pueden danar
ohh no
asi que no me me hagas sentir mal hoy

no importa lo que hagamos(no importa lo que hagamos)
no importa lo que digan (no importa lo que digan)
el sol resplandecera hacia ti (yeeei ye Oohh yeeeaaah)
porque tu eres hermoso hoy

a donde quiera que vallamos
el sol no siempre resplandecera
pero manana es otro dia
asi que sigue mirando el cielo

somos hermosos
no importa lo que digan
las palaras no nos pueden danar
Oohh nooo
somos hermosos
en todas las formas
si, las palabras no te pueden danar
ohh no
asi que no me me hagas sentir mal hoy

asi que no me me hagas sentir mal hoy
no me me hagas sentir mal
hoy


Më Shumë Këngë Nga Alex Ubago:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet