Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alex Ubago - Lo Mas Grande

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lo Mas Grande".
3. Video është e këngës "Lo Mas Grande", por nuk këndohet nga Alex Ubago.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alex Ubago - Lo Mas Grande  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Aqui Sentado Pensando En Tantas Cosas
Dandome Cuenta Por Momentos
Que Cada Vez Me Quedan Menos y
Aqui Sonando Aun Sabiendo Que Te Pierdo
Mirando Al Horizonte y Esperando Ese Sueno

Quiza, No Fui, Capaz, De Ser
Quiza, Nunca Sere

Quiza No Fui Capaz De Ver
Lo Que Sin Duda Era Lo Mas Grande
Y Ahora Voy Siguiendo Al Sol
En Este Viaje A Ninguna Parte
Pero Tu No Estaras
Siempre Al Norte En Este Paisaje
Por Eso Voy Mirando Al Sur
En Este Viaje A Ninguna Parte

En Este Viaje A Ninguna Parteeeeeeeeee

Aqui Sentado y Tu A Mi Lado Izquierdo
Parece Que Mis Dudas Me Pidieron Ser Sincero
Y Hoy Me Pregunto Si Ayer Estaba Ciego
Despues De La Tormenta Puedo Ver Azul El Cielo

Quiza, No Fui, Capaz, De Ser
Quiza, Nunca Sere

Quiza No Fui Capaz De Ver
Lo Que Sin Duda Era Lo Mas Grande
Y Ahora Voy Siguiendo Al Sol
En Este Viaje A Ninguna Parte
Pero Tu No Estaras
Siempre Al Norte En Este Paisaje
Por Eso Voy Mirando Al Sur
En Este Viaje A Ninguna Parte

Quiza No Fui Capaz De Ver
Lo Que Sin Duda Era Lo Mas Grande
Y Ahora Voy Siguiendo Al Sol
En Este Viaje A Ninguna Parte
Pero Tu No Estaras
Siempre Al Norte En Este Paisaje
Por Eso Voy Mirando Al Sur
En Este Viaje A Ninguna Parte

En Este Viaje A Ninguna Parteeeeeeeeee
En Este Viaje A Ninguna Parte


Më Shumë Këngë Nga Alex Ubago:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet