Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alex Ubago - Temblando

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Temblando".
3. Video është e këngës "Temblando", por nuk këndohet nga Alex Ubago.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alex Ubago - Temblando  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Dime Si No Es Amor

Dime si no es amor de cara a los ojos
Y ver que tu pecho explota por dentro
Sentir cada beso apreciar solo un gesto

Dime si no es amor
Correr mas que el tiempo
Si aquellas horas se pasan volando
Y nada es lo mismo si estas a su lado

Dime si no es amor
Vestir cada dia
De sorpresas que guardan en baules
Los secretos que nos unen
Dime si no es amor
Mirar dulcemente al sol
Dando gracias a Dios por ser tan grande
La ilusion de cada dia
Y dejar de ser cobardes
Cuando sangren las heridas

Dime que ves aqui­
Dime si no es amor
Dime que piensas
Que siente tu corazon
Que no muera jamas
Esta dulce pasion
Que llena nuestras vidas

Dime si no es amor
Pedir un deseo
Y ver que se cumpla
Que ya no hay desiertos
Que todos son mares
Que guardan misterios
Dime si no es amor
Poder escuchar su voz
Levantando tus brazos hacia al cielo
Para ver llegar el dia
Y saber vencer al miedo
Cuando sangren las heridas

Dime que ves aqui­
Dime si no es amor
Dime que piensas
Que siente tu corazon
Que no muera jamas
Esta dulce pasion
Que llena nuestras vidas

Dime que ves aqui­
Dime si no es amor
Dime que piensas
Que siente tu corazon
Que no muera jamas
Esta dulce pasion
Que llena nuestras vidas

Dime que ves aqui­
Dime si no es amor
Dime que piensas
Que siente tu corazon
Que no muera jamas
Esta dulce pasion
Que llena nuestras vidas

Dime que ves aqui­
Dime si no es amor
Dime que piensas
Que siente tu corazon
Que no muera jamas
Esta dulce pasion
Que llena nuestras vidas


Më Shumë Këngë Nga Alex Ubago:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet