Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alex Ubago - Alli Estare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alli Estare".
3. Video është e këngës "Alli Estare", por nuk këndohet nga Alex Ubago.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alex Ubago - Alli Estare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Escucha La Ciudad y Siente Su Respiracion
Afuera Una Verdad Te Espera Junto A La Estacion
Un Viaje Diferente Que Solo Tu Conoceras
Volar Sin Despegar Que Bueno Si No Hiciera Tanto Mal

No Pienses Que Me Ire
No Pienses Que Te Dejare
Tirado En Cualquier Parte
Vencido y Sin Saber Que Hacer O No

Yo Alli Estare, Alli Estare Para Darte Confiansa
Yo Alli Estare, Alli Estare Para Gritar Si Te Hace Falta

Escucha La Ciudad y Siente Su Respiracion
Afuera La Verdad Un Nuevo Dia Nace Hoy
Y Nace Una Ilusion y Nacen Cosas Que Te Haran Brillar
Y Si Algun Dia Tu Voz Se Pierde y No La Puedes Encontrar

No Pienses Que Me Ire
No Pienses Que Te Dejare
Viviendo Encontraras
La Ayuda Que Ta Hara Vencer y YO

Yo Alli Estare, Alli Estare Para Darte Confiansa
Yo Alli Estare, Alli Estare Para Gritar Si Te Hace Falta
Una Vida Presa En Una Carcel De Miradas
Y Si Te Faltan Fuerzas O Si La Vida Te Rechaza Yo

Yo Alli Estare, Alli Estare Para Darte Confiansa
Yo Alli Estare, Alli Estare Para Gritar Si Te Hace Falta
Y NoooooooooooOOOOOOoooooooooooooOOOOOOOOoooooooo


Më Shumë Këngë Nga Alex Ubago:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet