Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alfred Meço - Mos Ik (2001)

Alfred Meço - Hajde Se Flasim (2007)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet