Alfred Qemalja
Alfred Qemalja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Lezhë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

Alfred Qemalja është një autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje
Komente 0