Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alfred Sinani - Xhelozia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

E Di Miresevjeni Xhelozia
Te Kam Ishte Vetem Tima

Mos Me Thuaj Me Dashnia
Se Fajtoni Ishe Vetja

Nje Xhelozi Une Dhe Shpirtin
Une Te Shoh Une E Kam Problema

REF.
Ke Legje Me Ty Po Vuaj
Puthim E Mire Thumbin Dashni
Veç Nje Fjale Kjo Mos Me Thuaj
Ështe I Pari Xhelozisë
E Kuptove E Tjeter Kulove
Mika Ardhur Ti Dashnisë
Po Fajtore Ti Gjithmone
Ja E Parin Xhelozisë

Ti Mendoj As I Pari
Pse To Vuaj Unë Per Ty

Po Tani Qe Une Te Zjarrit
Kamejak Te Ne Te Dy

Nje Xhelozi Une Dhe Shpirtin
Une Te Shoh Une E Kam Problema

REF.2x
Ke Legje Me Ty Po Vuaj
Puthim E Mire Thumbin Dashni
Veç Nje Fjale Kjo Mos Me Thuaj
Ështe I Pari Xhelozisë
E Kuptove E Tjeter Kulove
Mika Ardhur Ti Dashnisë
Po Fajtore Ti Gjithmone
Ja E Parin Xhelozisë


Ky tekst u dërgua nga KebiAlfred Sinani
Publikimi: 04/09/2011
Video Produksioni: Shqipja Master


Alfred Sinani - Xhelozia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia".
3. Video është e këngës "Xhelozia", por nuk këndohet nga Alfred Sinani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0