A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqipja Master

Choose star rating

Rating:  1.2 / Votes cast:  6
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Shqipja Master is a very famous recording studio and video production. Shqipja Master eshte formuar ne vitin 2003. Kompania publikon muzike nga te gjitha rrymat muzikore. Shtepia diskografike merr persiper promovimin dhe shperndarjen e albumeve ne Shqiperi dhe diaspore. Shume kengetare i kane besuar kesaj shtepie diskografike promovimin e albumeve te tyre, si edhe realizimin e klipeve te kengeve, te cilat kane lene gjurme ne muziken shqiptare. Ne vitin 2010, duke pare interesimin e shume miqve tane brenda dhe jashte...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Musical

Red World Production

FAF Studio

F-M Studio Univers

Fenix Studio

Super Star

Fuga

Albatrade

Supersonic

BBF


Tags: Shqipja Master

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019