Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alfred Skana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Sukth 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Alfred Skana është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 17 Dhjetor 2020, Alfred & Erjon Skana publikojnë videoklipin "Gurbeti". Më datë 12 Maj 2021, Alfred Skana publikon videoklipin "Hedhim Valle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

4 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Alfred Skana

Komente 4