Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ali Gërguri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ali Gërguri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2015, Ali Gërguri publikon albumin "Kenge Dasmash". Më datë 6 Tetor 2017, Ali Gërguri publikon videoklipin "Vdes Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Kenge Dasmash (2015)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ali Gërguri, Ali Gerguri

Komente 0