Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ali Gërguri - S`ishte Hera E Parë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Degjoje kete keng
qe une po e kendoj
qe zemra po me digjet
flak e syt me lotojn
ti e humbe ti e humbe
dhe e vrave tonen
dashuri dhe per kete
tradhti fajtor je ti
ne fillim te tregova se
pa mua nuk mund te jetosh
e tash eshte shum von
qe ta kuptosh


ref:{2}Sishte hera
e pare qe m`tradhtove
sishte hera e pare
qe m`lendove por kjo
dot jete po do te jet hera
e fundit qe ti dhimbje
m`shkaktove

Kur ta kujtosh ti
ditet qe kur u njohe me mua
do qmendesh nga gezimi
por won e ke kuuuupuuuaar
kur ta kujtosh ndarjen me mua
veten do ta mallkosh
para meje do perkulesh
por qdo gje eshte e kot
Ti zemren mua ma theve
por von e kuptove
qe zbashku me mua
dhe veten lendove

Ref(3):Sishte hera
e pare qe m`tradhtove
sishte hera e pare
qe m`lendove por kjo
dot jete po do te jet hera
e fundit qe ti dhimbje
m`shkaktove


Ky tekst u dërgua nga Ggona   tina1


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ali Gërguri
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/09/2008


Ali Gërguri - S`ishte Hera E Parë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S`ishte Hera E Parë".
3. Video është e këngës "S`ishte Hera E Parë", por nuk këndohet nga Ali Gërguri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ali Gërguri:


Komente 0