Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida Hisku - Bisedon Nje Popull Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Fushat plot me lule
Malet me debore
Nje bisede e hapur
Nis ne fshatin tone

Ref.
Populli degjon
Si ne male fusha
Ai zemren mendjen mban
Prane kazmes pushken

Arat plot me grure
Malet plot me bore
Ne mes te fshatarve
Komunistet gjen

Ref.
Populli degjon
Si ne male fusha
Ai zemren mendjen mban
Prane kazmes pushkenNuk kemi video për këtë këngë.
Alida Hisku - Bisedon Nje Popull
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bisedon Nje Popull".
3. Video është e këngës "Bisedon Nje Popull", por nuk këndohet nga Alida Hisku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Hisku:


Komente 0