Alida Duka

Alida, Gati Për Mtv

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-01-2012]
Këngëtarja, e cila shquhet për një stil të veçantë në mënyrën dhe interpretimin e këngës Alida, që është motra e këngëtarit Stine, është duke u bërë gati për një surprizë që të gjithë e duan.

Ajo e ka realizuar videon enkas për kanalin muzikor MTV, që mban titullin "Let me be the one". Ajo ka treguar për gazetën "Kosova Sot" se vetëm pak ditë dhe videoja do të jetë gati për MTV. Por, vajza e hitit "Lucky Girl" është duke menduar edhe për një baladë të bukur në gjuhën shqipe. Ne gëzohemi kur dëgjojmë që një tjetër emër i muzikës shqiptare do të shihet në kanalin muzikor të huaj.
 (vipat.info)

Alida, Gati Për Mtv


Komente 0