Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Shihemi Ne Party Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

zemren time e ke veq ti
esht sekret dhe askush nuk e di
ndaj me lejo baby te te them po po po po

nuk ma ben zemra qe te rri pa ty
jo nuk rri don pa te pa me sy
sot kam nevoj zemer dua te te
takoj

ref x4.sa deshir kam te te shihemi ne party sa deshir kam te te njihemi ne party kte nat baby kte nat baby kte nat

un te mendoj dhe kur ti se di
un te shikoj kshu fshehurazi
kete fundjav dua te te takoj ty ty ty
se me pelqen dhe kur te ngacmoj
se me pelqen dhe kur me ty flitroj se jo nuk mbietoj deri sa te te perqafoj baby.

ref.Sa deshir kam te te shihemi ne party sa deshir kam te te njihemi ne party kte nat baby kte nat baby kte nat

stine production


Ky tekst u dërgua nga Don[n]kkaAlida Duka
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Alida - Shihemi Ne Party
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shihemi Ne Party".
3. Video është e këngës "Shihemi Ne Party", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0