Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alida - Mos Luaj Me Mu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Luaj Me Mu".
3. Video është e këngës "Mos Luaj Me Mu", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alida - Mos Luaj Me Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/03/2009

2009-03-16T13:40:49+00:00larg teje mua malli me mer
per nje fjal ti mu sme flet

qfar u be keshtu me ne te dy
djal mos me ler ti ne vetmi

x2.te lutem djal mos luaj jo mos luaj ti me mu
behu tani i sinqert e me thuaj te du

ngado endem dhe shkoj
mua perfytyron
edhe pse pa mu ti je
mendjen tek mu e ke

un ty te paralajmroj
gabimet sti pranoj
dhe pse larg meje je
shpejt malli per ty me mer

larg teje mua malli me mer
per nje fjal ti mu sme flet

qfar u be keshtu me ne te dy
djal mos me ler ti ne vetmi

x2.te lutem djal mos luaj jo mos luaj ti me mu
behu tani i sinqert me thua ty te du

lojrat mua sme pelqejn
dua sinqeritet

jo tjeter tek mua se shkon
kam fjali qe e ke te kot

para se te gabosh prej fjaleve qe do tme thuash sot
e pres un sot me fjal
je e imja je e rrall

x2.larg teje mua malli me mer
per nje fjal ti mu sme flet

qfar u be keshtu me ne te dy
djal mos me ler ti ne vetmi

x2.te lutem djal mos luaj jo mos luaj ti me mu
behu tani i sinqert me thua ty te du

jo jo jo jo
mos luaj me mu behu i sinqert me thuaj ti te duu.

teksti: Alida
musik: Lusy Tunes


Ky tekst u dërgua nga Don[n]kka
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet