Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alida - Ne Vetmi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alida - Ne Vetmi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/11/2008

2008-11-07T11:52:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Vetmi" kënduar nga Alida.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Doni B. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

e mora lapsin ndor e , gota me ndihmon
t'gjitha kujtimet nisin , te t'i me qojn
po ma sjellin para syve , dashnin qe kisha me ty
spo muj me besu , qe sot jam pa ty

po mundohem ta kuptoj , pse me le ne vetmi
po me vret cdo vend , ku kalonim bashk te dy
po me vret edhe puthja , qe ma dhurove ti
po me vret edhe nata , kur ke ikur ty

nje moment me kujton diten , kur te njoha ty
e nje moment tjeter , kur ti putha ata sy
po pse ? ti u largove , e m'le ne vetmi
me kujtohet nata , kur ke ikur ty

Po mundohem ta kuptoj , JO JO JO
aspak nuk bon , KSHTU KSHTU KSHTU

reff : 2x

Po mundohem ta kuptoj , JO JO JO
aspak nuk bon , KSHTU KSHTU KSHTU

====================================

Jam mush tash me mend , se keshtu em msoj jeta
mos me i besu cdo njeri , qe ta ofron ngat vetja
mos me i besu ni njeri , qe te ofron vetem kenaqesi
por me i besu ni njeri , qe e jep jeten per ty

nje moment me kujton diten , kur te njoha ty
e nje moment tjeter , kur ti putha ata sy
spo muj me besu , qe sot jam pa ty zemer
po me vret cdo vend , ku kalonim bashk te dy

reff : 2x

Po mundohem ta kuptoj , JO JO JO
aspak nuk shkon , KSHTU KSHTU KSHTUMë Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet