Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Jo Une S'ta Pranoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


jo un sta pranoj
jo un sta pranoj eej
jo un sta pranoj
jo un sta pranoj eej
jo un sta pranoj
jo un sta pranoj
eej eej

e mos kerko-oo mos kerko asgje nuk mer me ti nga un

e jo-o-oo ti ishe por me tash humbe tash nuk kthehem kurr

e sa te doja si e marr ty ish faji im
e ti me mashtorve-e-e

i pa vler jo nuk ke vënd ne shpirtin tim

refx2.ik tani ik tani mos kundershto dhe ik tani mu largoo

ik tani ik tani mos me kerko te kam then jo sdua me

ti sdo te jesh asgje ne jet per mu jo jo te ma besh keshtu ste lejoj
jo tma besh keshtu jo jo sta pranoj

edhe si loj edhe si loj mos me shih se nuk jam nje loj
e as skam qe-e-en e as nuk do jem per kend e as per ty boy.

e sa te doja si e marr ty ish faji im
e ti me mashtorve-e-e

i pa vler jo nuk ke vënd ne shpirtin tim.

no no no no no no eej
jo ne shpirtim tim jo ne shpirtin tim
ti je mashtures i pa vler jo ske vend ne shpirtin ti

refx3.ik tani ik tani mos kundershto dhe ik tani mu largoo

ik tani ik tani mos me kerko te kam then jo sdua me

ti sdo te jesh asgje ne jet per mu jo jo te ma besh keshtu ste lejoj
jo tma besh keshtu jo jo sta pranoj

Ky tekst u dërgua nga Don[n]kka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 08/09/2011
Teksti: Gena Duka
Muzika: Lusy TunesMë Shumë Këngë Nga Alida:


Komente 0


Alida - Jo Une S'ta Pranoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Une S'ta Pranoj".
3. Video është e këngës "Jo Une S'ta Pranoj", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.