Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alida - Baby Po Gabon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby Po Gabon".
3. Video është e këngës "Baby Po Gabon", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alida - Baby Po Gabon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

11/02/2013

2013-02-11T00:43:41+00:00heej hee -eeej ye ye
baby po gabonn ye ye yee hhe
baby po gabon

x2.do vish do vish do vish nje dit
do vish do kthehesh tek mua perseri
ndaj mendo mir se si ti po vepron mos baby jo se po gabon

para deres po qendron e do te shkosh me nje lamtumir te gjitha do ti rrezosh
te gjitha qe se bashku kemi ndertua a nuk eshte mekat per ne te 2
a nuk esht mekat te gjitha ti harrosh
mos u bej kokfort po tani me trego sa bukur me nje tjetrin kemi kalu mendo se po ik e ske per tu kthy

x2.do vish do vish do vish nje dit
do vish do kthehesh tek mua perseri
ndaj mendo mir se si ti po vepron mos baby jo se po gabon

te porta ti qendron
te me thuash lamtumir
ndoshta nuk eshte shkruar me u nda ne te 2
jepi ti nje shans o ti dashuris son
mos u bej pishman se do behesh me von

a nuk esht mekat te gjitha ti harrosh
mos u bej kokfort po tani me trego sa bukur me nje tjetrin kemi kalu nuk esht mekat shum i perfunduar

x4.do vish do vish do vish nje dit
do vish do kthehesh tek mua perseri
ndaj mendo mir se si ti po vepron mos baby jo se po gabon

jo jo po gabon
jo jo po gabon
jo jo po gabon
mos baby po gabon
jo jo po gabon
jojo po gabon
jojo po gabon

x2.do vish do vish do vish nje dit
do vish do kthehesh tek mua perseri
ndaj mendo mir se si ti po vepron mos baby jo se po gabon

teksti: Alida
musik: Lusy Tunes


Ky tekst u dërgua nga Don[è]kka
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet