Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

hhaaaaa me faal oo me fal haaaha me falesh ti serish q'dhimbje kam ti smund ta dish
dhe ngadale une po e ndjej
q'munges ne zemren ke
te me falesh veq njeher
deshiroj prej teje
veq sdu tet shoh jo neper mand
sa po vuaj smundem me
do te them une tty me fal ma prano ti mu ket fjal per q'arsye ne u ndam jo per kte logjik nuk kam po te them un ty me fal t'lutem eja veq nje qast te te kem ne krahet e mi pranoje lutjen time tii ma prano ti
me fal qe une nuk te kam pran por ndoshta kam nje shans lutjen time ta degjosh ndoshta kjo eshte te me kerkosh me fal se un kam gabu me fal se te kam lendu por nje dua qe ti ta dish tkam dashur te dua marrezisht
do te them une ty me fal ma prano ti mu ket fjal per q'arsye ne u ndam jo per kte logjik nuk kam po te them un ty me fal t'lutem eja veq nje qast te te kem ne krahet e mi pranoje lutjen time tii
pranoje lutjen time ti


Ky tekst u dërgua nga  vanesa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Alida Duka
Publikimi: 11/02/2013
Teksti: Alida Duka
Muzika: Lusy Tunes


Alida - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0