Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alida - Per Ty Nuk Ekzistoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Nuk Ekzistoj".
3. Video është e këngës "Per Ty Nuk Ekzistoj", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alida - Per Ty Nuk Ekzistoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/06/2012

2012-06-02T21:41:33+00:00na na na na na heey heey
ne erresire me le dhe ike si nje hije
pa e ditur se qme bere si mund ta dije
ti qe kurr spaske dashuru
un qe marrosa me zemren si nje femije
ike dhe koken pas e ktheve
te shije ku mbet as qe ku rrija
e mbytur me lot me trupin qe dridhej me shum e vdekur se e gjall un isha

ne erresire me le dhe ike si nje hije
pa e ditur se qme bere si mund ta dije
ti qe kurr spaske dashuru
un qe marrosa me zemren si nje femije
ike dhe koken pas e ktheve
te shije ku mbet as qe ku rrija
e mbytur me lot me trupin qe dridhej me shum e vdekur se e gjall un isha

tek une dikur do te vish do te kthehesh
se kjo zemer veq ty te pret
nuk ka qelsa as dyer hekuri
mjafotn te vish tek un dhe mbrenda je
ma more zemren
mi more ti te gjitha
as nje sme ngeli e vetem mbeta
pa ty bota me dukej kot
pa ty nuk isha me as vetja
a do te mundem a do te mundem nje dhimbje kaq te madhe un ta duroj
ti ishe dashuria ime e perjetshme qe sot nuk jam nuk vlej nuk ekzistoj

ma more zemren
mi more ti te gjitha
as nje sme ngeli e vetem mbeta
pa ty bota me dukej kot
pa ty nuk isha me as vetja
a do te mundem a do te mundem nje dhimbje kaq te madhe un ta duroj
ti ishe dashuria ime e perjetshme qe sot nuk jam nuk vlej nuk ekzistoj

tek une dikur do te vish do te kthehesh
se kjo zemer veq ty te pret
nuk ka qelsa aty ku je ku rri
mjafotn te vish tek un dhe mbrenda je

tek une dikur do te vish do te kthehesh
se kjo zemer veq ty te pret
nuk ka qelsa aty ku je ku rri
mjafotn te vish tek un dhe mbrenda je
na na na hey hey
nuk egzistoj

tek une dikur do te vish do te kthehesh
se kjo zemer veq ty te pret
nuk ka qelsa aty ku je ku rri
mjafotn te vish tek un dhe mbrenda je

tek une dikur do te vish do te kthehesh
se kjo zemer veq ty te pret
nuk ka qelsa aty ku je ku rri
mjafotn te vish tek un dhe mbrenda je

tek une dikur do te vish do te kthehesh
se kjo zemer veq ty te pret
nuk ka qelsa aty ku je ku rri
mjafotn te vish tek un dhe mbrenda je

a do te mundem a do te mundem nje dhimbje kaq te madhe un ta duroj
ti ishe dashuria ime e perjetshme qe sot nuk jam nuk vlej nuk ekzistoj.

Teksti: Gena Duka
Muzika: Lusy Tunes


Ky tekst u dërgua nga Donkka
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë