Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Alida - Dridhesh-Sillesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Komente

Asnjë Koment

27/01/2014

2014-01-27T12:47:15


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dridhesh-Sillesh" kënduar nga Alida.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet