Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alina Shku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Alina Shku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është një vajzë e re dhe jeton në Gjermani, ku dhe vijon shkollimin. Alina (Shku) ndryshe me këtë projekt te lansuar pret që t'i hyjë në veshë publikut shqiptar dhe pse jo në të ardhmen t'i arrijë majat pasi që ka një zë mjaft të veçantë, që ngjason me atë të Dafina Zeqirit. Më datë 31 Janar 2018, Alina Shku publikoi videoklipin "Ski Me Ik", që është projekti i parë muzikor i saj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Laureta Hasani

Erleta

Biondina Latifi

Greta Azizi

Aulona Morina

Megi Demiri

Ardita Begu

Anisa Grenazi

Tea Memeti

Zana Ibishi

Tags: Alina Shku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet