Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Alisa Papa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Alisa Papa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të merret me muzikë prej dy vitesh, duke u bërë pjesë e aktiviteteve të shkollës. Koha e Alisës ndahet në studimin e lëndëve shkollore, muzikës dhe kërcimit, i cili është një tjetër pasion i saj i madh. Motra e saj e ka mbështetur dhe nxitur të ndjekë ëndrrat e saj duke spikatur talentin në këngë. Ajo ëndërron të bëhet në të ardhmen një artiste e njohur. Në vitin 2018, Alisa Papa merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhemi Leka

Efi Gjika

Zhaklina Veizaj

Jasmina Dervishi

Amela Buzi

Uendi Goga

Kleansa Susaj

Olivja Jaupaj

Anjeza Sejdia

Eda Muça

Tags: Alisa Papa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet