A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alisia Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
BIOGRAFIA: Alisia Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të merret me muzikë që nga viti 2012, ku është angazhuar në disa aktivitete muzikore, në të cilat ka marrë edhe disa çmime. Paralelisht me shkollën ndjek dhe kursin e këndimit. Përpos pasionit për këngën, ajo dëshiron që kur të rritet të bëhet psikologe për të patur mundësinë të ndihmojë njerëzit. Gjyshja e saj është ajo që e ka mbështetur dhe inkurajuar për të ndjekur rrugën e artit. Në vitin 2018, Alisia Bajrami merr pjesë në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhemi Leka

Uendi Goga

Einxher Qose

Sindi Goma

Kejsi Tare

Eda Muça

Natalia Tigani

Erma Mici

Olivja Jaupaj

Amela Buzi


Tags: Alisia Bajrami

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019