Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Abdiu - Nje Ne Nje Miljon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  20

E di qe mdon
Ti veq per mu mendon
Nuk ke pse kerkon
Nje tjeteer
Ka femra plot
Si un Nuk gjen me HOT
Ti e din qe vetem ty te kam ZEMER

AAaaaa Eee doonn tii AAaaa
E do ti Aaaa Vetem Imagjino
Aaaa Eee donn ti Aaaa
Edoo ti Aaaa Vetem Imagjino

NJE NE NJE MILION
NJE NE NJE MILION
NJE NE NJE MILION
NGA UN NUK KE KU SHKON

NJE NE NJE MILION
NJE NE NJE MILION
NJE NE NJE MILION
NGA UN NUK KE KU SHKON


Ky tekst u dërgua nga RINESA KRASNIQI


Nuk kemi video për këtë këngë.


Alma Abdiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/03/2011


Alma Abdiu - Nje Ne Nje Miljon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Ne Nje Miljon".
3. Video është e këngës "Nje Ne Nje Miljon", por nuk këndohet nga Alma Abdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alma Abdiu:


Komente 0