Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Abdiu & Baba Li - Me Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  51

Komente

2 🔥

Më Shumë Nga

Baba Li

23/01/2015

2015-01-23T12:42:24+00:00[Aristi:]
Kurrë në jetë unë nuk kam qarë
Por tani unë qaj për ty
Jam i vetëm si në varr
Nuk kam dritë por errësirë

[Baba Li:]
Kur e menoj, hej, dukeshe nice
Oh baby baby I love weed
Morëm shtrut tanë natën shtrut
Kokshe kokshe weed
I'm alive, baby
S'mun me t'harru, baby
I'm so sorry, not tonight, wow!

[Alma:]
Çfarë do prisje nga mua
Me gjërat që ti më dhe
Veç një natë e harruar
Në rrugën time ti je
Zemrën ma ke lënduar
Me fjalët që ti s'mi the
Dhe nëse unë kam gabuar
Të lutem mos më urre

[Refreni:]
Më fal
Edhe pse s'më ndjeve ti, më fal
Dhe nëse t'kam lënduar ty, o djalë
Sikur një fjalë të ngrohtë t'ma kishe thënë
S'do isha larguar

[Aristi:] (x2)
Kurrë në jetë unë nuk kam qarë
Por tani unë qaj për ty
Jam i vetëm si në varr
Nuk kam dritë por errësirë

[Alma:]
Çfarë do prisje nga mua
Me gjërat që ti më dhe
Veç një natë e harruar
Në rrugën time ti je
Zemrën ma ke lënduar
Me fjalët që ti s'mi the
Dhe nëse unë kam gabuar
Të lutem mos më urre

[Refreni:]
Më fal
Edhe pse s'më ndjeve ti, më fal
Dhe nëse t'kam lënduar ty, o djalë
Sikur një fjalë të ngrohtë t'ma kishe thënë
S'do isha larguar

[Aristi:] (x2)
Kurrë në jetë unë nuk kam qarë
Por tani unë qaj për ty
Jam i vetëm si në varr
Nuk kam dritë por errësirë


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë Këngë Nga Alma Abdiu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet