Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Daci - N’Synetin E Djalit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Ejup Shabani

Video Produksioni:

Jehona

Këngë e albumit:

"Kengë Dasmash Live"

Komente

Asnjë Koment

18/04/2018

2018-04-18T16:00:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N’Synetin E Djalit" kënduar nga Alma Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alma Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alma Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet