Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Jehona është një produksion dhe video produksion shumë i njohur. Produksioni Jehona vjen nga Tetova. Merren me Xhirime Me Kamera Dhe Staf Profesional:Video Klipe,Shpica,Reklama Për TV etj. Janë një staf mjaft profesional dhe të gjitha prodhimet nga ky produksion janë pëlqyer mjaft shumë në të gjitha trevat shqiptare. Në vitin 2013, Produksioni Jehona publikojnë albumin "Hite Verore". Në vitin 2015, Produksioni Jehona publikojnë albumin "Bella, Bella". Në vitin 2016, Produksioni Jehona publikojnë album...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Jehona

Komente 0