Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alma Koleci - E Dua Unë Po
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Dua Unë Po".
3. Video është e këngës "E Dua Unë Po", por nuk këndohet nga Alma Koleci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alma Koleci - E Dua Unë Po  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/04/2017

2017-04-10T16:33:27+00:00

Në ka një çmim për të pafatët
Unë atë çmim e kam fituar
Por asnjë mashkull nuk vlen shumë, jo
Veç zhgënjime n'jetë pata, unë po

Si mendon e dashur
Vallë nuk e kuptojmë ne se
Nuk ka nevojë të shtiresh
Se ty zemra të lexohet (oh, jo)

Dhe pse s'e pranon ti
Ne e shohim qartë, të shohim
Thellë është ndjenja

Jo nuk e di përse s'mund ta pranoj
Sepse e do, thuaj pra që e do
E dua po, ai kurrë s'do ta di

Sepse e njoh unë mirë finalen
Dhe pse mendimet shkojnë e vijnë
Një zë i zemrës thotë "beso ti"
E ndërsa mendja "mos beso, jo"

Jo, jo mos dysho ti
As mos u mendo gjatë
Sepse ne ty mirë të njohim
Jo, ti nuk mërzitesh

Këtë mirë po ne e dimë
Po t'mos ishe e dashuruar ti vetë me hero

Jo s'e kuptoj, nuk arrij ta besoj
Pranoje ti, shumë e lumtur do jesh
Më falni, por jo nuk mund unë t'ia them
S'është e vërtetë, do t'ia thuash ti vetë

Jo, jo e di, s'mund të ndodhë
Do t'ia thotë ajo
Më lini ju, jo dhe jo
Por ti e do, ti e di që e do

Oh, s'gënjej dot jo
E dua unë, po


Më Shumë Këngë Nga Alma Koleci:


Komente mbi këtë këngë