Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Almenda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Almenda është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 6 Maj 2016, Almenda publikon videoklipin "Back Off". Muzika e këngës u punua nga Alandy, teksti u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi). Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 14 Dhjetor 2018, Sinan Hoxha & 2 Step publikojnë videoklipin "Mama Mia", në bashkëpunim me Almendën dhe është kujdesur vetë për prodhimin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel G...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Lily N

Marigona Vitia

Jola

Ardita Begu

Dea Strica

Irida Pojani

Samira

Vivian Kokeri

Ervisa

Tags: Almenda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet