Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Emri i Vërtetë:
  • Almir Leka
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Marly është një këngëtar i njohur. Almir Leka është një këngëtar dhe kompozitor shqiptar. I lindur në vitin 1997, ai u rrit me muzikë dhe zhvilloi pasionin e tij nga viti në vit. Në vitin 2009 filloi të bënte mbulesa kitarë dhe aty ku gjithçka filloi të merrte përmasa të reja. Në vitin 2013 ai mori pjesë në një "Maratonën muzikore" lokale dhe në të njëjtën kohë filloi të bënte seanca të gjalla në shumë klube të ndryshme. Më datë 17 Qershor 2015, Almir Leka publikon videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dukati

Dossi A.K.A Professional's

Kujtim Akiku

Vegim Furra

Edijan Muhaxheri

T-Miles A.K.A Unbeliever

Cadox

Ron Rexhi

Glenis Dume

Ergin Iseni

Tags: Almir Leka, Marly, Marley


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet