Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Alsked Rrenja

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
Alsked Rrenja është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Febi Shkurti

Renato Zeqollari

Gerald Zyfi

Endrik Beba

Glenis Dume

Elis Nova

Denis Kraja

Jonald Haxhia

N.D.T

Aldo Simoni

Tags: Alsked Rrenja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet