A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Altin Basho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Kolonje 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
Altin Basho është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edmond Nikolla

Julian Lekocaj

Gjergj Hila

Ergys Estrefi

Julian Mustafa

Albi Nako

Bajram Asllani

Hazir Qelaj

Hysen Smajli

Admir Prekaj


Tags: Altin Basho

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019