Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Altin Llakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Altin Llakaj është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Juliana Pashës

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Sergi Disha

Vasil Tole

Vasil Dede

Delo Isufi

Lambert Jorganxhi

Vani Rushiti

Gezim Mneri

Kol Susaj

Elvis Duro

Miron Kotani

Tags: Altin Llakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet