Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Marra

Nuk ka akoma asnjë votë

Altin Marra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besnik Perci

Fatos Meta

Alfred Bardho

Hasan Marra

Ardit Ahmetaj

Brahim Kora

Cen Noreci

Viktor Kulaj

Klajdi Topi

Sulo Latifi

Tags: Altin Marra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet