Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Dashuroj Tjeter Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x
Mdel ne enderr ti cdo nate
Une kujtoj se me vjen ti

2x
Jo nuk them une ste dua
Jo nuk je vajze ti per mua

refreni
Dashuroj tjeter zemer
Dashuroj tjeter femer

Te mallkoj me shpirt une ty
Ma shkaterrove jeten ti

Do te kerkoj une ne shtepi
Me the ti nje nate me shi
Ti me the se jam beqar
Une nuk fola asnje fjale

2x
Po po po te deshta shume
Ti largo mendjen nga une

RefreniPublikimi: 12/10/2010


Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:


Komente 0


Altin Shira - Dashuroj Tjeter Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuroj Tjeter Zemer".
3. Video është e këngës "Dashuroj Tjeter Zemer", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.