Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Shira - Luje Vallen Pak Per Mu (shi Nanaj) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

luje luje vallen pak per mu
sonte nata ka kallu
po shkojn oret nje nga nje
breng ne zemer po me len(2x)

Ref:
shinananannaj nananaj nananaj
luje bellin luje sonte marshalla
shinananannaj nananaj nananaj
sonte dua te kem pran(2x)

sonte ti per mua je
nje yll nate ce nuk flen
ti mos mu largo kaq shum
se mundoj zemra mu bo shkrum(2x)

Ref:
shinananannaj nananaj nananaj
luje bellin luje sonte marshalla
shinananannaj nananaj nananaj
sonte dua te kem pran(4x)Publikimi: 01/12/2008Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:


Komente mbi këtë këngëAltin Shira - Luje Vallen Pak Per Mu (shi Nanaj)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Vallen Pak Per Mu (shi Nanaj)".
3. Video është e këngës "Luje Vallen Pak Per Mu (shi Nanaj)", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.