Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Altin Shira - Çapkenja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çapkenja".
3. Video është e këngës "Çapkenja", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Shira - Çapkenja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash"

Këngë e albumit:

"Nje Zile Telefoni"

Komente

Asnjë Koment

21/01/2014

2014-01-21T11:14:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çapkenja" kënduar nga Altin Shira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nazmi Belica. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Në letrën që ma qove
shkruan që më ke lën
s'di pse u largove
lamtumir pa m'thën

E morra botën në sy
do të vdes të vdes për ty
2x ti mua nuk më deshte
moj çapkëne

Harrove shokun e jetës
më quajte të sëmurë
2x besove në fjalët e botës
jeta është avanturë

E morra botën në sy
do të vdes të vdes për ty
3x ti mua nuk më deshte
moj çapkëneMë Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë