Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Altin Shira - Leri Nazet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leri Nazet".
3. Video është e këngës "Leri Nazet", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Shira - Leri Nazet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash"

Këngë e albumit:

"Jeta Fat Dhe Shprese"

Komente

Asnjë Koment

19/04/2012

2012-04-19T12:43:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Leri Nazet" kënduar nga Altin Shira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhevdet Osmanaj - Leri Nazet

Goce Vogel mos U Tall
Zemra Melit Eshte Tuj ndal 2×
Shume Vajtova Shume kam Qare
Nuk te Lej moj pa te Marre 2×

Refre.
Opa Opa La Hajde Of Lala
Leri nazet Goce She mos Bej Shaka 2×

Goce Vogel Gjithe Lezet T'Ka Rrit Nena me Kimet 2×
Ta Dish mire Sa Shume Te Dua
Ta dish mire Veç ti Me Mua
Ta Dish mire Sa Shume Te Dua
Leri Nazet Ja Me mua

Ref.
Opa Opa La Hajde Of Lala
Leri nazet Goce She mos Bej Shaka 2×

Goce Vogel mos U Tall
Zemra Melit Eshte Tuj ndal 2×
Shume Vajtova Shume kam Qare
Nuk te Lej moj pa te Marre 2×

Ref.
Opa Opa La Hajde Of Lala
Leri nazet Goce She mos Bej Shaka 2×

Goce Vogel Gjithe Lezet T'Ka Rrit Nena me Kimet 2×
Ta Dish mire Sa Shume Te Dua
Ta dish mire Veç ti Me Mua
Ta Dish mire Sa Shume Te Dua
Leri Nazet Ja Me mua

Ref.
Opa Opa La Hajde Of Lala
Leri nazet Goce She mos Bej Shaka 2×

Reshit Boka - Leri Nazet

Goce Vogel mos U Tall
Zemra Melit Eshte Tuj ndal 2×
Shume Vajtova Shume kam Qare
Nuk te Lej moj pa te Marre 2×

Ref.
Opa Opa La Hajde Of Lala
Leri nazet Goce She mos Bej Shaka 2×

Goce Vogel Gjithe Lezet T'Ka Rrit Nena me Kimet 2×
Ta Dish mire Sa Shume Te Dua
Ta dish mire Veç ti Me Mua
Ta Dish mire Sa Shume Te Dua
Leri Nazet Ja Me mua

Ref.
Opa Opa La Hajde Of Lala
Leri nazet Goce She mos Bej Shaka 12×

Valbona Mema - Leri Nazet

Goce Vogel mos U Tall
Zemra Melit Eshte Tuj ndal 2×
Shume Vajtova Shume kam Qare
Nuk te Lej moj pa te Marre 2×

Refre.
Opa Opa La Hajde Of Lala
Leri nazet Goce She mos Bej Shaka 2×

Goce Vogel Gjithe Lezet T'Ka Rrit Nena me Kimet 2×
Ta Dish mire Sa Shume Te Dua
Ta dish mire Veç ti Me Mua
Ta Dish mire Sa Shume Te Dua
Leri Nazet Ja Me mua

Ref.
Opa Opa La Hajde Of Lala
Leri nazet Goce She mos Bej Shaka 2×

Goce Vogel mos U Tall
Zemra Melit Eshte Tuj ndal 2×
Shume Vajtova Shume kam Qare
Nuk te Lej moj pa te Marre 2×

Ref.
Opa Opa La Hajde Of Lala
Leri nazet Goce She mos Bej Shaka 2×

Goce Vogel Gjithe Lezet T'Ka Rrit Nena me Kimet 2×
Ta Dish mire Sa Shume Te Dua
Ta dish mire Veç ti Me Mua
Ta Dish mire Sa Shume Te Dua
Leri Nazet Ja Me mua

Ref.
Opa Opa La Hajde Of Lala
Leri nazet Goce She mos Bej Shaka 2×
Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë