Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Dale Capkene E Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

e leri ti moj ato naze
e shiko pak shpirtin ma plase
sdi cfar te bej nga dashuria
dhe po me cmend kjo vetmia
nje here me vjen, nje here me iken
nje here me qesh, nje here merzitesh
sikur ta bleja bukurin, do shpetoj gjith njerzin

[2X]
e dale capkene e vogel
dashuria nuk eshte loder
e ajde nje nate me mua, te mesoj se si te duash

sa here te shoh ne rruge e kafe
me njerin qesh me tjetrin llafe
e une se di kur e kam radhen, veq me endra po e shty javen.

nje here me vjen, nje here me iken
nje here me qesh, nje here merzitesh
sikur ta bleja bukurin, do shpetoj gjith njerzin

Ky tekst u dërgua nga KlorildaPublikimi: 02/04/2013


Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:


Komente 0


Altin Sulku - Dale Capkene E Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dale Capkene E Vogel".
3. Video është e këngës "Dale Capkene E Vogel", por nuk këndohet nga Altin Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.