Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - 25 Gersheta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Popullore Shqiptare"

Këngë e albumit:

"Më Fal"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je.
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je.
o 25 gersheta ti numerova pa fjeta
o 25 gersheta ti numerova pa fjeta
ti s mi numerove dot more djale borzilok
ti s mi numerve dot more djale o borzilok.
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je (refreni 2)
a mos je yll a mos je hene, mos je molle per tu ngrene
a mos je yll a mos je hene, mos je molle per tu ngrene
embelsove tere dynjane, je vec per nene dhe babane
embelsove tere dynjane, je vec per nene dhe babane
moj laj le moj lule e sa e mira moj qe me je


Ky tekst u dërgua nga Ledi
Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet