Official Video

Altin Sulku - Jeta Eshte Genjeshter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2015

2015-07-14T17:00:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta Eshte Genjeshter" kënduar nga Altin Sulku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Altin Sulku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...