Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Amanda Sertolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Amanda Sertolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marjana Hila

Hanumshahe Morina

Anila Qoku

Refije Berisha

Arjana Leti

Xhylnaze Hoxha

Diana Kolukaj

Arjeta Sejdiu

Mirjeta Mema

Lumnije Krasniqi

Tags: Amanda Sertolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet