A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Amanda Ujkaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Amanda Ujkaj është një këngëtare e njohur. Në Dhjetor 2009, Amanda Ujkaj & Violeta Lulgjuraj marrin pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Vitet Me Te Bukura". Në vitin 2012, Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj publikojnë albumin "Të Bukurat E Malsisë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pegi Xhani

Lili

Enkela Bisha

Meda (Nurimeda Kamberi)

Emira Ademi

Sevi

Yllka Berisha

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Entela Ilirjani


Tags: Amanda Ujkaj, Amanda, Armanda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019