Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Amantia - Para Meje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Meje".
3. Video është e këngës "Para Meje", por nuk këndohet nga Amantia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Amantia - Para Meje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Amantia

Komente

Asnjë Koment

19/03/2015

2015-03-19T16:00:05+00:00Pe rrit mendjen para meje Mendon se qmendem un pas teje Para meje kalon sikur hije A je pije sot me dije Nersy meje fol me tjera Nuk ta nin a kan frajera Rrin me to e syt te une Tekergjik me mu po lun (2x)E di se para meje para meje vjen ti E di se para meje para meje shkon ti E di se para meje para meje fol ti Para meje don ti Dal e kcej me shoqe tmija Bina,Nita,Blerta,Tia Me kamarierin pim tequila Thrasin djemt hajde rrina Dy tri fjal i kam per tye Kilimili jo ska arsye Nuk ki qare pa pranue Nuk ta don sot pa mue (4x)Pa PA para meje (2x)E di se para meje para meje vjen ti E di se para meje para meje shkon ti E di se para meje para meje fol ti Para meje don ti E tash a po ki qef me lu a Cuk e ki hahaha (2x)E di se para meje para meje vjen ti E di se para meje para meje shkon ti E di se para meje para meje fol ti Para meje don ti Para meje Para meje


Ky tekst u dërgua nga Amantiafans Rina
Më Shumë Këngë Nga Amantia:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet