Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amela Agastra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  63
BIOGRAFIA: Amela Agastra është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2014, Amela Agastra merr pjesë në Gjeniu I Vogel 6. Në Qershor 2015, Amela Agastra merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Kurre Mos Thuaj Jo". Më datë 28 Janar 2017, Amela Agastra publikon videoklipin "Diell". Në Shtator 2017, Amela Agastra merr pjesë në JESC 2017 me këngën "Dance Up". Në Tetor 2018, Amela Agastra merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Me Ler!". Më datë 12 Gusht 2020, Amela Agastra publikon videoklipin "I...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Amela Agastra

Komente 0