Amzi Manii
Amzi Manii

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Amzi Manii është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 15 Qershor 2016, Amzi Manii publikon videoklipin "Jetim Pa Bab", në bashkëpunim me Yll Idrizi. Më datë 16 Korrik 2016, Amzi Manii publikon videoklipin "Krenaria Jote"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0